Жителька Охтирщини стала жертвою шахрайства під час купівлі авто
12.01.2025 00:32

42-річна мешканка Охтирського району втратила 210 тисяч гривень через шахрайську схему в інтернеті. Жінка знайшла оголошення про продаж автомобіля на Facebook та перерахувала кошти частинами на різні банківські картки, вказані продавцем.

Після здійснення платежів зв'язок із продавцем перервався, а автомобіль покупниця так і не отримала. За фактом шахрайства поліція відкрила кримінальне провадження за статтею 190 Кримінального кодексу України.

Правоохоронці Сумщини проводять слідчі дії для встановлення особи зловмисника та повернення коштів потерпілій.

Популярні новини

Завантаження...