Жінка з Охтирки отримала штраф за напад на співмешканця
11.02.2025 23:44

Охтирський міськрайонний суд розглянув справу про домашнє насильство та виніс вирок місцевій жительці, яка завдала тілесних ушкоджень своєму співмешканцю.

Інцидент стався 1 січня 2025 року. Під час побутового конфлікту обвинувачена вдарила чоловіка дерев'яною палицею по спині. Медична експертиза класифікувала отримані травми як легкі тілесні ушкодження.

На судовому засіданні жінка повністю визнала свою провину в скоєному правопорушенні. Сторони дійшли примирення та уклали відповідну угоду, яку затвердив суд.

За результатами розгляду справи суд призначив обвинуваченій покарання у вигляді штрафу розміром 510 гривень. Вирок набрав законної сили.

Нагадаємо, що за умисне легке тілесне ушкодження передбачена кримінальна відповідальність згідно зі статтею 125 Кримінального кодексу України.

Популярні новини

Завантаження...