Юні науковці отримали нагороди
22.06.2026 15:38

Вихованці дослідницько-експериментального напряму Охтирського міського центру позашкільної освіти – МАН отримали нагороди за успішні виступи у міських, обласних та всеукраїнських конкурсах, що відбулися навесні 2026 року.

Юні журналісти та їхні наставники Ліна Меркульцева й Ольга Яркова отримали сертифікати про закінчення школи журналістики «Абетка медіаграмотності» та відзнаки за перемоги в обласному фестивалі «Медіасвіт веде у всесвіт». Також учасникам вручили премії та навчальні посібники.

Спеціальний диплом фестивалю за розвиток дитячої радіостудії отримала медіастудія «НОВИНАР і Я». Вихованка Софія Своякова була відзначена дипломами за перемоги у фотоконкурсах та нагородами від німецького Інституту демократії, засобів масової інформації та культурного обміну.

Подяками фестивалю нагороджені директорка ОМЦПО-МАН Наталія Ганцева та керівники гуртків Ліна Меркульцева й Ольга Яркова.

Юним дослідникам і медійникам бажають нових творчих досягнень та перемог.

 

Популярні новини

Завантаження...