Юні майстри солодкого декору
08.06.2026 22:34

В Охтирському міському центрі реабілітації для дітей з інвалідністю відбувся майстер-клас «Майстерня солодкого декору», який провела фахівчиня із соціально-побутової адаптації Вікторія Юрко.

Під час заняття діти спробували себе в ролі кондитерів, прикрашаючи пряники кольоровою глазур’ю та декоративною посипкою. Кожен учасник створив власний солодкий виріб і проявив творчість та фантазію.

Такі заходи допомагають розвивати дрібну моторику, увагу, самостійність, творче мислення та навички спілкування. Спільна робота також сприяє соціальній адаптації дітей.

Наприкінці майстер-класу всі учасники отримали дипломи «Майстра солодкого декору» як відзнаку за старанність, творчий підхід і наполегливість.

Популярні новини

Завантаження...