Юні футболісти визначили найсильніших
14.06.2026 23:02

За підтримки відділу молоді та спорту Охтирської міської ради відбулися міські змагання з мініфутболу серед наймолодших вихованців відділення футболу ДЮСШ.

Юні спортсмени продемонстрували командний дух, жагу до перемоги та перші футбольні навички. Для участі в турнірі команди самостійно обрали назви, надихнувшись відомими футбольними клубами.

За підсумками матчів перемогу здобула команда «Шахтар». Друге місце посіла команда «Манчестер», а бронзовими призерами стали футболісти команди «Барселона».

Переможців і призерів привітали з вдалим виступом та побажали нових спортивних досягнень, яскравих матчів і майбутніх перемог.

Популярні новини

Завантаження...