
"Нова пошта" запровадила спеціальну пропозицію для українських військовослужбовців у межах національної програми "Армія+". Відтепер захисники та захисниці можуть відправляти та отримувати посилки вагою до 30 кг лише за 1 гривню у прифронтових областях України.
За словами заступниці міністра оборони з питань цифровізації Катерини Черногоренко, нова послуга доступна у п'яти областях: Сумській, Харківській, Донецькій, Запорізькій та Херсонській.
Щоб скористатися пільговою доставкою, військовослужбовцям необхідно згенерувати штрихкод у застосунку "Армія+" та пред'явити його працівнику відділення. Варто зазначити, що протягом місяця можна використати не більше трьох штрихкодів.
Така ініціатива є частиною загальнонаціональної програми підтримки українських військових та спрямована на полегшення їхнього зв'язку з рідними.