Викрала авто та потрапила в ДТП
09.06.2026 22:42

В Охтирці завершили розслідування справи щодо 35-річної жінки, яку обвинувачують у незаконному заволодінні автомобілем. Обвинувальний акт уже скеровано до суду.

За даними слідства, жінка скористалася тим, що автівка була незамкнена, а ключ залишався в замку запалювання. Вона сіла за кермо та поїхала.

Під час руху водійка зіткнулася з припаркованим автомобілем, після чого залишила місце події.

Правоохоронці оперативно встановили особу підозрюваної та затримали її. На час слідства суд обрав їй запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Дії жінки кваліфіковано за ч. 1 ст. 289 Кримінального кодексу України — незаконне заволодіння транспортним засобом.

 

Популярні новини

Завантаження...