
Дві вихованки гуртка «Український сувенір» Охтирського міського центру позашкільної освіти-МАН здобули перші премії на ІІ Всеукраїнському конкурсі мистецтв "Кубок зими". Анастасія Шейко та Софія Калач отримали нагороди під керівництвом Лілії Бабак.
Організатори конкурсу відзначили Подякою керівника гуртка Лілію Вікторівну за бездоганну підготовку учасників, творчу співпрацю та внесок у розвиток української культури.