
На Сумщині стартував проєкт із впровадження експертних команд оцінювання повсякденного функціонування особи. З початку року такі команди запрацювали в десяти медичних закладах області, серед яких і Охтирська центральна районна лікарня.
За інформацією в.о. начальниці управління охорони здоров'я Галини Хомети, загалом у медзакладах області сформовано 68 експертних команд, до складу яких увійшли 234 лікарі-експерти.
Наразі формування експертних команд здійснюється адміністративним шляхом, але в перспективі планується запровадити автоматизований рандомний відбір через електронну систему. Важливо, що оцінювання проводять практикуючі лікарі.
Окрім Охтирської ЦРЛ, експертні команди працюють у провідних медичних закладах області: обласній клінічній лікарні, онкологічному центрі, фтизіопульмонологічному центрі, а також у центральних районних лікарнях Конотопа, Ромен та Шостки.