
В Охтирській центральній районній лікарні проводять безкоштовне ендопротезування кульшових суглобів. Операції допомагають пацієнтам із артрозом, переломами шийки стегна, наслідками травм та сильним болем повернутися до активного життя.
Операції виконують кваліфіковані спеціалісти із використанням сучасних методик та імплантів. Лікарі регулярно проходять навчання та вдосконалюють професійні навички.
Ендопротези закуповують за кошти державного бюджету в межах програми НСЗУ за сприяння міського голови Павла Кузьменка.
Для консультації та запису на обстеження жителів громади запрошують звертатися до консультативної поліклініки Охтирської ЦРЛ або до реєстратури лікарні.