
Виконком Охтирської міськради затвердив нові тарифи на проїзд у громадському транспорті. Тепер одна поїздка коштуватиме 20 гривень. Для учнів 1-4 класів у навчальний період проїзд встановили на рівні 10 гривень.
Також переглянули тарифи на теплопостачання для ТОВ «Брокенергія». Для населення вартість тепла визначили у 4037,84 грн за Гкал, для бюджетних установ — понад 5638 грн.
Водночас у міськраді зазначають, що під час воєнного стану та ще пів року після нього для населення діятимуть тарифи, які були чинними до 24 лютого 2022 року.
Нові тарифи на проїзд набудуть чинності після офіційного оприлюднення рішення на сайті міської ради.