В Охтирці знизилася захворюваність на ГРВІ
02.06.2026 22:21

Охтирська міська рада оприлюднила дані про епідемічну ситуацію за минулий тиждень. Медики зафіксували 1 випадок гострої кишкової інфекції, 1 випадок ентеробіозу, 4 випадки вітряної віспи, 2 випадки скарлатини, а також по одному випадку хронічного вірусного гепатиту В і туберкульозу.

На ГРВІ захворіли 83 жителі громади, що на 27 менше, ніж тижнем раніше. Випадок грипу зареєстровано один, як і попереднього тижня.

Кількість звернень через укуси також зменшилася. За тиждень зафіксовано 2 випадки укусів тваринами та 10 укусів кліщами. Для порівняння, тижнем раніше таких звернень було 6 і 14 відповідно.

Медики нагадують, що сезон активності кліщів триває. Після перебування на природі варто уважно оглядати тіло та одяг, а у разі укусів тварин чи погіршення самопочуття — своєчасно звертатися до лікарів.

За всіма зареєстрованими випадками фахівці провели необхідні протиепідемічні заходи.

Популярні новини

Завантаження...