В Охтирці жінку засудили за крадіжку грошей через Monobank
19.05.2026 23:54

Охтирський міськрайонний суд виніс вирок жінці, яка переказувала гроші з рахунку знайомого на власну банківську картку.

За даними суду, обвинувачена отримала доступ до акаунту Monobank потерпілого та через мобільний телефон здійснила чотири перекази на свою картку в «Ощадбанку». Загальна сума збитків склала 13 581 гривню.

У суді жінка визнала провину, розкаялася та частково повернула гроші. Потерпілий також просив не призначати суворе покарання.

Суд врахував, що жінка раніше не була судима, виховує малолітню дитину та сприяла слідству. Її засудили до 2 років позбавлення волі, однак звільнили від відбування покарання з іспитовим строком на 1 рік.

Популярні новини

Завантаження...