
В Охтирці суд виніс вирок 28-річній жінці, яка обікрала нового знайомого після спільно проведеного вечора. Про це повідомили в Сумській обласній прокуратурі.
За даними слідства, чоловік познайомився з жінкою у громадському транспорті. Після спільного відпочинку та ночівлі в готелі він виявив зникнення мобільного телефону та банківської картки. Правоохоронці встановили особу підозрюваної та затримали її.
У суді жінка провину не визнала, стверджуючи, що телефон їй подарували, а банківською карткою дозволили користуватися. Втім, прокурори довели її причетність до злочину.
Суд врахував, що обвинувачена раніше вже була засуджена за аналогічний злочин і вчинила нове правопорушення під час іспитового строку. Їй призначено 6 років позбавлення волі.
Жінку визнано винною за ч. 4 ст. 185 та ч. 1 ст. 357 Кримінального кодексу України.