В Охтирці за тиждень народилися три дівчинки
18.02.2025 21:22

Минулого тижня в Охтирській центральній районній лікарні відбулася радісна подія - на світ з'явилися три новонароджені. Як повідомила Охтирська міська рада на своїй сторінці в соціальних мережах, всі немовлята - дівчатка.

Пологи відбулися в акушерсько-гінекологічному відділенні Охтирської ЦРЛ. Незважаючи на складні воєнні часи, медичний заклад продовжує надавати якісну допомогу породіллям та забезпечувати належний догляд за новонародженими.

Міська влада привітала щасливі родини з народженням малят, побажавши як батькам, так і новонародженим міцного здоров'я та щастя. Поява нового життя в цей непростий час є символом незламності та віри у майбутнє.

Популярні новини

Завантаження...