
30-річний житель Охтирки напав на місцеву мешканку та відкрито викрав її сумку з цінними речами. Поліція затримала зловмисника протягом години після скоєння злочину.
За словами 52-річної потерпілої, грабіжник напав на неї, коли вона поверталася додому. Він вихопив сумку, в якій були мобільний телефон, банківські картки та інші особисті речі, після чого втік з місця злочину.
Оперативно-розшукові заходи дозволили швидко встановити особу нападника. Під час особистого обшуку у затриманого виявили викрадені речі потерпілої.
Слідчі поліції під процесуальним керівництвом прокуратури повідомили зловмиснику про підозру за статтею "Грабіж". Наразі триває досудове розслідування.