В Охтирці з’явилася нова стріт-арт галерея
15.06.2026 22:02

В Охтирці відбувся графіті-джем «We made it», який об’єднав графіті-художників та муралістів із різних куточків регіону. Ініціатором заходу стала молодіжна організація Street Cultures Okhtyrka.

Мистецька подія пройшла просто неба в одному з районів міста. Поки художники створювали нові роботи, молодь і діти поруч влаштовували спортивні батли та активно проводили дозвілля.

Учасники перетворили пошарпані стіни на яскраві артоб’єкти. Так в Охтирці з’явилася нова стріт-арт галерея, яка стала ще одним простором для творчого самовираження молоді.

Ідею заходу запропонував Павло Ігнатченко. Ініціативу підтримали в міській громаді. Організатори зазначають, що назва «We made it» («Ми це зробили») символізує здатність молоді творити й реалізовувати корисні проєкти навіть у непростий час.

Популярні новини

Завантаження...