
В Охтирці відбувся графіті-джем «We made it», який об’єднав графіті-художників та муралістів із різних куточків регіону. Ініціатором заходу стала молодіжна організація Street Cultures Okhtyrka.
Мистецька подія пройшла просто неба в одному з районів міста. Поки художники створювали нові роботи, молодь і діти поруч влаштовували спортивні батли та активно проводили дозвілля.
Учасники перетворили пошарпані стіни на яскраві артоб’єкти. Так в Охтирці з’явилася нова стріт-арт галерея, яка стала ще одним простором для творчого самовираження молоді.
Ідею заходу запропонував Павло Ігнатченко. Ініціативу підтримали в міській громаді. Організатори зазначають, що назва «We made it» («Ми це зробили») символізує здатність молоді творити й реалізовувати корисні проєкти навіть у непростий час.