
У вівторок, 9 червня, в Охтирці та частині Чернеччинської громади буде тимчасово відсутнє електропостачання.
За інформацією філії «Охтирський РЕМ» ПАТ «Сумиобленерго», відключення триватиме з 08:00 до 17:00.
Причиною тимчасових незручностей стануть планові ремонтні роботи на електромережах.
Джерело: Охтирська міська рада.