В Охтирці та частині громади тимчасово вимкнуть світло
08.06.2026 22:25

У вівторок, 9 червня, в Охтирці та частині Чернеччинської громади буде тимчасово відсутнє електропостачання.

За інформацією філії «Охтирський РЕМ» ПАТ «Сумиобленерго», відключення триватиме з 08:00 до 17:00.

Причиною тимчасових незручностей стануть планові ремонтні роботи на електромережах.

Джерело: Охтирська міська рада.

Популярні новини

Завантаження...