В Охтирці провели тренінг із самодопомоги
26.05.2026 22:02

У Центральній публічній бібліотеці Охтирської міської ради тривають зустрічі в межах програми «Help Plus (SH+) – Самодопомога+». Заняття проводить психолог благодійного фонду Première Urgence Internationale Андрій Кузнецов за підтримки Гуманітарного фонду для України.

Під час тренінгу учасники працювали з інтуїтивним малюванням, досліджували власні емоції та внутрішні опори. Через творчість вони вчилися краще розуміти себе та знаходити психологічну рівновагу.

Учасники ділилися думками й переживаннями у безпечній атмосфері та отримували підтримку від однодумців і психолога.

Долучитися до наступних зустрічей можна за телефоном: 099 860 61 38.

 

Популярні новини

Завантаження...