В Охтирці провели шаховий турнір на честь легендарного судді Валерія Ойхмана
10.02.2025 20:34

В Охтирському міському центрі культури і дозвілля "Кнєжа" зібралися шахісти різних поколінь, щоб вшанувати пам'ять Валерія Борисовича Ойхмана – багаторічного арбітра міських змагань з шахів та шашок.

Ініціаторами проведення турніру стали вихованці МАН, які запросили до участі як досвідчених ветеранів, так і молодих спортсменів. Змагання проходили у трьох вікових категоріях у напруженій та дружній атмосфері.

У першій групі перемогу здобув Олександр Піщіта, друге місце посів Ростислав Донець. Серед учасників другої групи кращим став Максим Чередниченко, срібло виборов Владислав Заброда, а бронзу – Гордій Голобородько. У третій групі першість здобув Павло Лєбєдь, другу сходинку посів Іван Дульський, а третє місце розділили Євгеній Брень та Вадим Бєлєнєцький.

Валерій Ойхман назавжди залишиться в пам'яті охтирчан як принциповий, компетентний та справедливий суддя, який виховав не одне покоління місцевих шахістів.

Популярні новини

Завантаження...