
Управління соціальної та ветеранської політики Охтирської міської ради провело перше у 2025 році засідання комісії з надання матеріальної допомоги пораненим військовослужбовцям.
Комісія розглянула вісім заяв від захисників, які отримали тяжкі поранення під час бойових дій та потребують тривалої реабілітації після складних операцій. За результатами засідання кожному військовослужбовцю призначено допомогу у розмірі 20 тисяч гривень. Загальна сума виплат складе 160 тисяч гривень.
Фінансування здійснюється в рамках Програми соціальної підтримки Захисників і Захисниць України та членів їхніх сімей на 2025-2027 роки.
За додатковою інформацією можна звертатися до управління соціальної та ветеранської політики за телефонами: (05446) 4-15-36, 0951189829.