
20 січня 2025 року на 84-му році життя відійшов у вічність Валерій Борисович Ойхман – майстер спорту з шахів.
Валерій Борисович (14.04.1941) багато років працював вчителем фізкультури в Охтирській школі №8, активно розвивав шаховий спорт у місті та був незмінним суддею міських турнірів з шахів та шашок.
"Любителі інтелектуальних ігор пам'ятають його як компетентного, принципового і справедливого арбітра. Валерій Борисович був доброю людиною, до якої тягнулись дорослі та діти", – згадує охтирчанин Андрій Міхєєв.