
Напередодні Дня екстреної медичної допомоги міський голова Павло Кузьменко вручив грамоти працівникам Охтирської станції екстреної медичної допомоги.
За внесок у порятунок людей відзначили парамедика Ігоря Токарєва, а також екстрених медичних техніків Романа Шапошника, Ігоря Ліпського, Віктора Гомаза та Віталія Скляра.
В Охтирській громаді подякували колективу “екстренки” за цілодобову роботу, професіоналізм і готовність у будь-який момент прийти на допомогу.