
Охтирський суд обрав запобіжний захід двом місцевим жителям, яких підозрюють у незаконному обігу наркотичних і психотропних речовин. Про це повідомили в Сумській обласній прокуратурі.
За даними слідства, один із підозрюваних розпочав незаконну діяльність ще у 17-річному віці. Через інтернет він замовляв великі партії заборонених речовин, фасував їх та збував дрібними дозами. Слідчі також встановили факти реалізації понад 100 «закладок».
Згодом до схеми, за версією правоохоронців, долучився його 26-річний родич, який займався пошуком клієнтів і збутом наркотиків.
Під час обшуків вилучили понад 300 грамів Alpha-PVP, галюциногенні гриби, канабіс, фасувальне обладнання, електронні ваги та гроші. Орієнтовна вартість вилучених речовин становить близько 600 тисяч гривень.
Суд узяв обох підозрюваних під варту. Для молодшого фігуранта визначено заставу майже 666 тисяч гривень, тоді як його спільника арештовано без права внесення застави.
Досудове розслідування триває під процесуальним керівництвом прокуратури.