В Охтирці 4-річний хлопчик сам пішов до магазину
31.05.2026 22:32

До поліції звернулася 29-річна жителька Охтирки, яка повідомила про зникнення свого 4-річного сина. За словами жінки, дитина пішла до магазину й не повернулася.

Правоохоронці негайно розпочали пошуки. Невдовзі працівники групи реагування патрульної поліції знайшли хлопчика біля одного з магазинів міста.

На щастя, дитина не постраждала. Ювенальні поліцейські повернули її матері.

З жінкою провели профілактичну бесіду щодо належного догляду за дитиною. Також на неї склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 184 КУпАП.

Поліція нагадує: малолітні діти потребують постійного нагляду, адже навіть коротка відсутність контролю може призвести до небезпечних ситуацій.

Популярні новини

Завантаження...