
Охтирський міськрайонний суд засудив мешканця Хухри, який після обстрілу привласнив боєприпаси та згодом продав їх. Йдеться про гранату Ф-1 із запалом і понад 60 набоїв, знайдених серед руїн лікарні після авіаудару.
Замість передачі небезпечних предметів відповідним службам чоловік зберігав їх у сараї майже чотири роки. У грудні 2025 року він продав гранату та патрони за 5 тисяч гривень, після чого був затриманий.
У суді обвинувачений визнав провину. Суд врахував його статус учасника бойових дій, інвалідність, стан здоров’я та наявність трьох дітей.
Чоловіка визнано винним за незаконне поводження з боєприпасами та призначено 3 роки позбавлення волі, однак звільнено від відбування покарання з іспитовим строком на 1 рік.
Засуджений має сплатити понад 7 тисяч гривень за експертизи. Вилучені боєприпаси передадуть на потреби Збройних Сил України.