
Вихованці Охтирської дитячої художньої школи імені Т.Г.Шевченка показали блискучі результати на Міжнародному конкурсі мистецтв "WELKOME TALENT". Під керівництвом викладачів Світлани Бірюк та Яніни Тищенко юні художники вибороли найвищі нагороди конкурсу.
Десять учнів школи отримали ГРАН-ПРІ конкурсу: Єлизавета Каша, Марія Казанцева, Кіра Ільченко, Аліса Пісклова, Катерина Дехтяренко, Віолетта Кошель, Ангеліна Тернюк, Анна Пономаренко, Каміла Щолочива та Валерія Горобець.
Ще 21 юний митець посів перші місця у своїх категоріях. Серед переможців - Неоніла Олексенко, Поліна Сойко, Максим Басов, Поліна Саливін, Емілія Стеценко та інші талановиті учні школи.
Такі високі досягнення свідчать про потужну мистецьку школу в Охтирці та професійний рівень викладання. Попереду в юних художників - нові творчі горизонти та звершення.