У війні за незалежність України загинули два жителі Охтирки: Олексій Сергієнко та Микола Горобійченко
03.02.2025 21:32

Охтирська громада сумує за двома героями, які віддали життя, захищаючи цілісність України від російської агресії.

Старший солдат Олексій Сергієнко, 1990 року народження, був кулеметником у складі Збройних Сил України. 29 січня 2025 року він загинув від тяжких поранень у Курській області під час виконання бойового завдання.

Молодший сержант Микола Горобійченко, 1972 року народження, обіймав посаду командира стрілецького відділення. Того ж дня о 8:30 він також загинув від несумісних з життям поранень.

Прощання з Олексієм Сергієнком відбудеться 4 лютого, а з Миколою Горобійченком - 5 лютого. Обох героїв поховають на Алеї пам'яті біля центрального кладовища Охтирки.

Відспівування відбудеться 4 лютого, в Храмі Успіння Пресвятої Богородиці. 

Рідним, близьким, друзям та побратимам загиблих висловлюємо щирі співчуття. Герої назавжди залишаться в нашій пам'яті.

Вічна слава українським захисникам!

Популярні новини

Завантаження...