
Охтирська громада сумує за двома героями, які віддали життя, захищаючи цілісність України від російської агресії.
Старший солдат Олексій Сергієнко, 1990 року народження, був кулеметником у складі Збройних Сил України. 29 січня 2025 року він загинув від тяжких поранень у Курській області під час виконання бойового завдання.
Молодший сержант Микола Горобійченко, 1972 року народження, обіймав посаду командира стрілецького відділення. Того ж дня о 8:30 він також загинув від несумісних з життям поранень.
Прощання з Олексієм Сергієнком відбудеться 4 лютого, а з Миколою Горобійченком - 5 лютого. Обох героїв поховають на Алеї пам'яті біля центрального кладовища Охтирки.
Відспівування відбудеться 4 лютого, в Храмі Успіння Пресвятої Богородиці.
Рідним, близьким, друзям та побратимам загиблих висловлюємо щирі співчуття. Герої назавжди залишаться в нашій пам'яті.
Вічна слава українським захисникам!