У школі Охтирки говорили про булінг
06.05.2026 22:53

Поліцейські провели просвітницьку зустріч «Ні булінгу» для учнів одного з ліцеїв міста. Захід спрямували на підвищення обізнаності та профілактику цькування.

Інспектори пояснили, що таке булінг і як він відрізняється від конфлікту. Розглянули його форми: фізичну, психологічну, економічну та кібербулінг.

Учням розповіли про причини булінгу, ролі учасників та наголосили, що байдужість сприяє його поширенню. Окремо пояснили правові наслідки і відповідальність.

Школярів закликали не мовчати у разі булінгу, звертатися по допомогу до дорослих і підтримувати одне одного.

Популярні новини

Завантаження...