
Поліція встановлює обставини аварії, внаслідок якої травмовано чоловіка. Подія сталася вчора вранці на вулиці Грабовського.
За попередніми даними, 68-річний водій «Mercedes-Benz» наїхав на 66-річного пішохода, який вийшов із-за припаркованого авто та переходив дорогу у невстановленому місці.
Унаслідок ДТП чоловік отримав травми та був госпіталізований. Ознак сп’яніння у водія не виявлено.
На місці працювала поліція, авто вилучили та помістили на штрафмайданчик. Відкрито кримінальне провадження, розслідування триває.