У музичній школі Охтирки відбувся концерт студентів коледжу мистецтв
07.05.2026 23:26

У стінах музичної школи пройшов концерт студентів і викладачів Сумського фахового коледжу мистецтв і культури імені Д.С. Бортнянського. Для гостей прозвучали твори українських і німецьких класиків, а також сучасна та джазова музика.

Студенти продемонстрували високий рівень виконавської майстерності та артистизму. Організатори відзначили роботу наставників і підготовку молодих музикантів.

Під час зустрічі викладачі Віта Зубко та Олександр Черниш розповіли про вступну кампанію, навчальний процес і студентське життя в коледжі.

Випускники музичної школи мали змогу поспілкуватися з викладачами та поставити запитання щодо навчання і творчого розвитку.

Популярні новини

Завантаження...