
На позачерговій сесії міської ради 12 лютого 2025 року тринадцятьом військовослужбовцям, які віддали життя за Батьківщину, було присвоєно звання "Почесний громадянин міста-героя Охтирки" посмертно.
Серед удостоєних високого звання – військовослужбовці різних рангів: від солдатів до старшого лейтенанта. Кожен з них загинув, захищаючи Україну під час повномасштабного вторгнення Російської Федерації. Це Андрій Більченко, Андрій Бублик, Димитрій Воронежський, Сергій Голубченко, Юрій Демиденко, Іван Кириленко, Олег Крощенко, Дмитро Лиска, Тимур Масло, Віталій Наливайко, Володимир Плевако, Сергій Сивовол та Олександр Тітенков.
Міська рада також ухвалила рішення про надання одноразової матеріальної допомоги родинам загиблих героїв.