Під час сьогоднішньої сесії Охтирської міської ради депутатську присягу склала Інесса Шульженко.
Вона є директором Ліцею №1 та відтепер представлятиме громаду у складі депутатського корпусу міської ради.
Дякуємо за реестрацію.
На вказану Вами електронну пошту буде відправлено лист з посиланням для підтвердження електронної адреси та відновлення паролю.
Введіть, будь-ласка, адресу вашої електронної пошти та новий пароль.