У міськраді Охтирки новий депутат
07.05.2026 23:00

Під час сьогоднішньої сесії Охтирської міської ради депутатську присягу склала Інесса Шульженко.

Вона є директором Ліцею №1 та відтепер представлятиме громаду у складі депутатського корпусу міської ради.

Популярні новини

Завантаження...