У День сім’ї з Охтирського пологового виписали маленького Макара
19.05.2026 23:08

Для родини Риженків із Тростянця День сім’ї став особливим святом. Саме цього дня з акушерсько-гінекологічного відділення Охтирської лікарні виписали новонародженого Макара.

Батьки хлопчика, Крістіна та Денис, обрали для народження сина саме Охтирську лікарню. Пологи пройшли успішно, а мама й малюк почуваються добре.

Зустрічати родину приїхали рідні та близькі. Найбільше емоцій було у бабусі Галини, адже Макар став її п’ятим онуком.

Медики привітали сім’ю з поповненням, побажали хлопчику міцного здоров’я, а батькам — щастя, злагоди та мирного неба.

Популярні новини

Завантаження...