У центрі реабілітації створили чарівну квітку папороті
25.06.2026 18:01

Напередодні свята Івана Купала в Охтирському міському центрі реабілітації для дітей з інвалідністю відбувся творчий та терапевтичний захід «Чарівна квітка папороті», який провела дефектолог Сніжана Сергієнко.

До створення символічної квітки долучилися діти та їхні батьки. Учасники не лише майстрували, а й знайомилися з купальськими традиціями, ділилися мріями та спілкувалися у теплій атмосфері.

Захід мав і терапевтичне значення. Робота з різними матеріалами сприяла розвитку дрібної моторики та координації рухів, а спілкування допомагало стимулювати мовлення й мислення дітей.

Казкова атмосфера подарувала учасникам позитивні емоції, допомогла зняти напругу та провести час разом у колі рідних і друзів.

Популярні новини

Завантаження...