У Бібліотеці Охтирки говорили про важливих людей
02.06.2026 22:24

У Центральній публічній бібліотеці Охтирської міської ради відбувся черговий захід у межах циклу психосоціальної підтримки дітей «Граємо. Малюємо. Відпочиваємо».

На початку зустрічі бібліотекар Юлія Рудіченко провела бесіду «Світ без кордонів». Діти читали оповідання, обговорювали вчинки героїв та розгадували тематичні загадки.

Другу частину заходу присвятили темі «Хто для мене важливий?». Фахівчиня Червоного Хреста та керівниця гуртка «Психологія» Зоряна Линник запропонувала учасникам створити власне коло спілкування та визначити людей, які відіграють важливу роль у їхньому житті.

Під час творчого завдання діти намалювали місця, де хотіли б відпочити разом із близькими людьми. У своїх роботах вони передали відчуття тепла, радості, підтримки та безпеки.

Популярні новини

Завантаження...