Тринадцять захисників України посмертно стали почесними громадянами Охтирки
19.02.2025 20:54

В Охтирці відбулася зворушлива церемонія вручення свідоцтв про присвоєння звання "Почесний громадянин міста-героя Охтирки" родинам загиблих захисників України. Урочиста подія пройшла перед засіданням виконавчого комітету міської ради.

Посмертно почесними громадянами стали тринадцять військовослужбовців різних звань – від солдата до старшого лейтенанта. Серед них Андрій Більченко, Андрій Бублик, Димитрій Воронезький, Сергій Голубченко, Юрій Демиденко, Іван Кириленко, Олег Крощенко, Дмитро Лисок, Тимур Масло, Віталій Наливайко, Володимир Плевако, Сергій Сивовол та Олександр Тітенков. 🇺🇦Усі вони віддали життя, захищаючи Україну під час повномасштабного російського вторгнення. Згідно з рішенням міської влади, родини загиблих Героїв також отримають одноразову матеріальну допомогу.

Популярні новини

Завантаження...