Тижневий звіт охтирської медицини
02.02.2025 22:35

Охтирська центральна районна лікарня підбила підсумки роботи за останній тиждень січня 2025 року. Станом на 31 січня у медзакладі проходять лікування 387 пацієнтів.

Хірургічна служба лікарні провела 79 операцій, серед яких 7 лапароскопічних втручань та 25 ургентних операцій.

Значною подією стало отримання сучасної ультразвукової системи Samsung Medison/Ultrasound SET вартістю понад 1,25 млн гривень. Також заклад отримав благодійну допомогу у вигляді продуктів харчування, ліків та милиць на загальну суму близько 2,7 тис. гривень.

За даними міського Центру первинної медико-санітарної допомоги, за тиждень зареєстровано 139 випадків ГРВІ та один випадок COVID-19. Медики провели 39 експрес-тестувань на коронавірус. У наявності залишається 12 доз вакцини COMIRNATY.

У міській стоматологічній поліклініці за програмою медичних гарантій отримали лікування 175 пільговиків, включаючи 20 дітей. Також було проведено протезування трьом пацієнтам.

Популярні новини

Завантаження...