
В Охтирці вперше провели танцювальний джем, який об’єднав творчу молодь у скейт-парку «Критка» та став подією для прихильників вуличної культури.
Ініціативу реалізували Street Cultures Okhtyrka, керівниця гуртка «Сучасна хореографія» Дарина Сопітько та представник простору «Критка» Павло Ігнатченко.
Формат джему дав учасникам більше свободи для імпровізації, допоміг краще відчувати рухи, передавати емоції та взаємодіяти між собою без звичних підказок і дзеркал.
Дарина Сопітько зазначила, що танець у джемі стає не лише технікою, а способом передати настрій, переживання та енергію.