Спортсменки з Охтирки відзначилися на всеукраїнських змаганнях
12.02.2025 22:09

Юні легкоатлетки з Охтирки продемонстрували високі результати на чемпіонаті України, який проходив у Києві з 7 по 9 лютого. Цьогорічні змагання стали рекордними за кількістю учасників – 820 спортсменів з усіх куточків країни змагалися за перемогу.

Вихованки Охтирської дитячо-юнацької спортивної школи показали відмінну підготовку в спринтерських дисциплінах. Таміла Харченко подолала дистанцію 60 метрів за 8.56 секунди, а 200 метрів – за 27.95 секунди. Її колега по команді Поліна Купрієва виступила на дистанціях 200 метрів (31.10 секунди) та 400 метрів (1.11.6).

За словами тренерки спортсменок Вікторії Литвиненко, підготовка в зимовий період була особливо складною через воєнний стан та регулярні повітряні тривоги. Однак наполеглива праця та цілеспрямованість юних атлеток дозволили їм досягти гідних результатів на всеукраїнському рівні.

Популярні новини

Завантаження...