
8–9 травня в Івано-Франківську відбувся ІІІ етап всеукраїнських змагань з легкої атлетики «Фестиваль легкоатлетичного триборства». У турнірі взяли участь 194 спортсмени з 17 регіонів України.
Вихованка Охтирської ДЮСШ Вікторія Рубан здобула перше місце серед дівчат 2015 року народження та молодших. У триборстві вона набрала 1591 очко у дисциплінах: біг на 60 метрів, стрибки у висоту та довжину.
Ще один представник Охтирки Ростислав Донець посів сьоме місце серед юнаків 2013–2014 років народження.
Спортсменів підготували тренери Борис Шандиба та Олександр Мучаров.