
13 січня близько 16:00 російські військові атакували безпілотником автомобіль з цивільними особами на території Великописарівської громади Охтирського району. Внаслідок нападу постраждало подружжя місцевих жителів.
65-річний чоловік та його 54-річна дружина отримали поранення. На жаль, жінка померла дорогою до лікарні від отриманих травм.
Охтирська окружна прокуратура розпочала досудове розслідування за фактом вчинення воєнних злочинів, що спричинили загибель людини. Правоохоронці документують наслідки ворожого нападу. Слідство ведуть працівники Охтирського районного відділу поліції під процесуальним керівництвом прокуратури.