Сім малюків народилися в Охтирській лікарні минулого тижня
11.02.2025 23:45

Минулого тижня акушерсько-гінекологічне відділення Охтирської центральної районної лікарні поповнилося новими мешканцями – тут з'явилися на світ семеро немовлят.

За інформацією медичного закладу, серед новонароджених – три дівчинки та чотири хлопчики. Усі пологи пройшли успішно, мами та малюки почуваються добре.

Медичний персонал Охтирської ЦРЛ приєднується до привітань та бажає новонародженим міцного здоров'я, мирного неба над головою та щасливої долі, а їхнім батькам – радості, терпіння та натхнення у вихованні малюків.

Популярні новини

Завантаження...