Школярка з Охтирки серед призерів конкурсу есе
14.05.2026 22:41

Вихованка Охтирського міського центру позашкільної освіти-МАН Альбіна Говорун посіла 3 місце в обласному конкурсі есе «Скарби моєї Малої Батьківщини».

Цьогоріч учасники писали про природні скарби рідного краю — ліси, водойми, парки та заповідні місця. У конкурсі взяли участь 69 школярів і вихованців позашкільних закладів області.

Альбіна, вихованка гуртка «Юні мистецтвознавці» під керівництвом Олени Апанасенко, представила роботу «Скарб, що завжди зі мною: роздуми про рідну Охтирщину з далеких берегів». За успіх дівчина отримала диплом і сертифікат.

У конкурсі також взяли участь вихованки ОМЦПО-МАН Анастасія Дмітрієва та Поліна Вавенко, які отримали сертифікати учасників.

Популярні новини

Завантаження...