
У селі Попівка Великописарівської громади Сумської області станом на січень 2025 року не залишилося жодного мешканця. Про це повідомив староста села Олександр Мірошніченко.
За його словами, ще півроку тому в селі проживало 12 осіб, але до початку осені всі вони виїхали. Для порівняння, до повномасштабного вторгнення населення Попівки становило близько 400 мешканців, а до березня 2024 року в селі залишалося приблизно 150 жителів.
Останні мешканці покинули село після серії смертей. Село зазнало значних руйнувань та пожеж. Наразі у Попівці відсутні транспортне сполучення та зв'язок. Через небезпечну ситуацію евакуація людей відбувалася польовими дорогами, оскільки інші шляхи були недоступні.