
Російські окупанти не спроможні задіяти техніку на кордоні із Сумською областю через ефективну протидію українських сил. Натомість ворог застосовує малі піхотні групи та різноманітні безпілотники. Про це повідомив речник ОТУ "Сіверськ" Вадим Мисник в ефірі "Ми-Україна".
"Застосування ворогом техніки дуже проблематичне. Ми вже дуже давно це зробили для ворога практично неможливим. На прикордонні на Сумщині техніка максимально знищується при спробі просуватися до кордону з Україною", – зазначив він.
Мисник наголосив, що північний напрямок залишається стратегічним для застосування різних безпілотників. Ударні апарати типу Shahed ("Герань") постійно десятками заходять з Курщини і Брянщини. Окупанти активно використовують FPV-дрони та різні системи безпілотників, щоб тримати прикордоння в напрузі та сковувати українські підрозділи.