Рецидивіст отримав 15 років за вбивство пенсіонера
24.05.2026 20:28

В Охтирці суд виніс вирок 50-річному чоловіку, якого обвинувачували у смертельному розбійному нападі на 86-річного пенсіонера. Злочин стався в серпні 2023 року.

За даними слідства, нападник уночі проник до будинку самотнього чоловіка, жорстоко побив його та завдав щонайменше чотири ножові удари. Від травм пенсіонер помер. Після цього зловмисник забрав цінні речі та намагався викрасти автомобіль загиблого.

Правоохоронці встановили причетність чоловіка під час слідства. Відомо, що раніше він уже п’ять разів був засуджений, зокрема й за розбій.

Суд призначив обвинуваченому 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Прокуратура наполягала на довічному ув’язненні та оскаржуватиме вирок.

Популярні новини

Завантаження...