
У селі Білка Охтирського району сталася трагічна подія, яка шокувала місцеву громаду. 7 лютого 2025 року звичайне застілля між давніми друзями завершилося смертельним нападом. 60-річний господар будинку під час спільного розпивання алкогольних напоїв жорстоко вбив свого кума, завдавши йому щонайменше чотири удари тупим предметом по голові.
Потерпілий, також 60-річного віку, загинув на місці від отриманих травм. Підозрюваний не зміг пояснити правоохоронцям мотиви свого вчинку.
За клопотанням слідчого та прокурора Охтирської окружної прокуратури суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави. Дії чоловіка кваліфіковано як умисне вбивство за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України.
Наразі підозрюваному загрожує до 15 років позбавлення волі. Слідство встановлює всі обставини трагічного інциденту.