Помста після розлучення: на Сумщині чоловік обікрав та підпалив квартиру колишньої дружини
02.02.2025 22:33

Охтирський міськрайонний суд виніс вирок 53-річному місцевому жителю, який здійснив крадіжку та підпал квартири своєї колишньої дружини. Чоловіка засуджено до 5,5 років позбавлення волі.

За даними обласної прокуратури, злочин стався у квітні 2024 року. Дізнавшись про нові стосунки ексдружини та наявність у неї значної суми грошей, зловмисник проник до її помешкання. Він викрав 10 800 доларів США та 700 євро, після чого влаштував підпал, намагаючись замаскувати його під самозаймання.

Внаслідок злочинних дій квартира повністю згоріла. Особливо трагічним є те, що у пожежі загинув домашній улюбленець потерпілої - собака.

Суд, розглянувши всі обставини справи, визнав чоловіка винним. Вирок уже набрав законної сили.

Популярні новини

Завантаження...