
В Охтирці правоохоронці затримали місцевого жителя за підозрою у збуті наркотичних речовин. Злочинну діяльність викрито під час проведення оперативних заходів співробітниками поліції Охтирського району.
За інформацією поліції Сумської області, спочатку правоохоронці отримали оперативні дані щодо можливої причетності чоловіка до наркоторгівлі. В ході перевірки цієї інформації поліцейські задокументували два випадки збуту підозрюваним канабісу.
Під час санкціонованого обшуку в помешканні фігуранта справи правоохоронці виявили та вилучили докази злочинної діяльності - скляні ємності та паперові згортки з наркотичною речовиною рослинного походження.
За даними фактами відкрито кримінальне провадження за частинами 1 та 2 статті 307 Кримінального кодексу України. Підозрюваному оголошено про підозру, вирішується питання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Триває досудове розслідування.